Máte rádi Golf?

Garance nejnižší ceny

Simply the Golf

Objednejte si golfový balíček, ve kterém obdržíte 1 žeton na driving range, 1 volný green fee. V ceně balíčku je rovnou zahrnuto ubytování na 1 noc v hradním nebo knížecím pokoji, bohatá snídaně formou bufetu a volný vstup na hodinu do hotelového wellness centra. Možnost parkování a internet zdarma jsou samozřejmostí.

Cena od 1.995 Kč / os. / pobyt

Víkendový golf

V ceně balíčku je zahrnuto ubytování na 2 noci s bohatou snídaní v knížecím nebo hradním pokoji, 1x večeře o tříchodovém sezonním menu v hotelové restauraci a volný vstup na 1 hodinu do hotelového wellness centra. Dále od nás na osobu obdržíte 2x volné Green Fee a 2x žeton na driving range. Možnost parkování a WiFi internet jsou zdarma. Balíček lze využít i ve všední dny.

Cena od 3.770 Kč / os. / pobyt

Golfista a negolfista

Objednte si balíček pro golfistu s doprovodem a získejte ubytování na 2 noci v hradním nebo knížecím pokoji. Dále v ceně obdržíte večeři pro dva o 3 chodech v restauraci hotelu Podhrad, volný vstup na 1 hodinu pro oba do hotelového wellness centra, klasickou 50minutovou masáž pro jednoho a 1 vstupenku dle výběru do zámku Hluboká nebo do místní Zoo. Golfista obdrží 2 volné Green Fee a 2 žetony na driving range. Možnost parkování a WiFi internet jsou v ceně pobytu.

Cena od 5.520 Kč / pobyt
Kontakt

Zahrajte si na Golfovém hřišti Hluboká nad Vltavou, jen pár kroků od zámku, a využijte nabídku ubytování za zvýhodněné ceny.

Zahrajte si na Golfovém hřišti Hluboká nad Vltavou, jen pár kroků od Hotelu Podhrad.

V současné době si na zdejším hřišti, které je vzdálené jen 500 metrů od našeho hotelu, můžete zahrát na greenu o rozloze 68 hektarů a vyzkoušet 9 nebo 18 jamek. Samozřejmostí je driving range i chipping a putting green. Základem je osmnáctijamkové hřiště s parem 72, k dispozici je i veřejné hřiště, na kterém převažují tříparové jamky. 

Golfové hřiště v Hluboké patří k těm nejotevřenějším v Čechách. Od roku 2006 průběžně probíhá redesign hrací plochy, díky kterému se neustále zlepšuje zážitek ze hry. Hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, který je z mnoha míst na hřišti vidět a dodává tak na malebnosti zážitku. 

18 jamkové golfové hřiště


  • muži / bílá: 6273,3 m
  • muži / žlutá: 5879 m PAR 72, CR 70,50, SR 128
  • ženy / červená: 5100 m PAR 72, CR 72,20, SR 125
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.