Wellness

Garance nejnižší ceny

Otevřeno
Po – Ne: 10:00 – 22:00 hod.

Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou je ideálním místem pro Váš pobyt v jižních Čechách zaměřený na wellness a relax. Užijte si naše hotelové relaxační a wellness centrum. Čeká Vás sauna, infrasauna, vířivka a bazén s protiproudem (2,5x5m). Rovněž Vám doporučujeme vyzkoušet některou z klasických či exotických masáží z naší nabídky.

Jako naši hoteloví hosté, ať už ubytováni v hotelu nebo depandanci, máte vstup do relaxačního centra na 1 hodinu v rámci pobytu zdarma. Hodinu je nutné předem rezervovat.

Upozornění:
Vážení hosté, dovolujeme si Vás upozornit, že vířivka je z technických důvodů mimo provoz. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Cena pro hotelové hosty za každou další hodinu


  • Dospělá osoba 100 Kč
  • Děti od 3 do 12 let 60 Kč
  • Děti do 3 let zdarma v doprovodu rodičů

Vyberte si masáž

Klasická thajská olejová masáž

Tlaková a bodová masáž celého těla. Tato masáž se nezaměřuje pouze na svaly, ale na celkové fyzické a psychické uvolnění a protažení. Thajská masáž působí preventivně a léčivě při mnoha chorobách. Stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje zablokovanou energii. Nedoporučuje se: při menstruaci, srdečních onemocněních, těhotenství, méně než 1 hodinu po jídle

Cena 450 Kč / 25 min. Cena 750 Kč / 50 min.

Regenerační a rekondiční masáž (klasická)

Tato masáž polaská a uvolní Vaše napjaté svaly a zlepší tělní metabolismus. Působí na tělo relaxačně, antistresově a uklidňuje mysl. Nedoporučuje se: při nachlazení, zánětech, problémech se srdcem a tlakem, cukrovce a epilepsii

Cena 400 Kč / 25 min. Cena 700 Kč / 50 min.

Thajská masáž nohou

Jedná se o prastarou harmonizační metodu nejrozšířenější v Thajsku. Pracuje se při ní na energetických drahách chodidel (méně než jednu hodinu), které se podobají akupunktuře a rozvádějí životní energii do celého těla. Masáž má velmi uvolňující účinek a působí silně nejen fyziologicky ale i psychicky a antistresově. Je vysoce efektivní zejména při bolestech hlavy a migrénách, při artritidě, ischiasu, bolestech zad a kyčlí, při znecitlivění a paralýze dolních končetin apod.. Nedoporučuje se: při menstruaci, srdečních onemocněních, těhotenství, méně než 1 hodinu po jídle.

Cena 750 Kč / 50 min.

Čokoládová masáž se zábalem

Královna relaxačních masáží z naší nabídky! Tato masáž významně tonizuje a vyhlazuje pokožku, zabraňuje stárnutí. Pomáhá proti celulitidě. Čokoláda přináší pokožce velké množství vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů, blahodárně působí na krásu a dobrou náladu. Nedoporučuje se: při alergii na některou složku procedury, vysokém či nízkém krevním tlaku, kožních problémech, těhotenství, infekčních a onkologických onemocněních.

Cena 900 Kč / 50 min.

Medová masáž se zábalem

Med umí z páteře vytáhnout napětí způsobující bolesti zad. Masáž zbavuje tělo toxinů způsobem zvaným „pumpování". Je vhodná také při vyčerpání, stresu, bolestech hlavy a potížích se spánkem. Má kladný vliv na alergii, revmatismus, střevní a ženské obtíže a srdečně cévní onemocnění. Nedoporučuje se: při alergii na med, kožních onemocněních, otevřených ranách a těhotenství.

Cena 800 Kč / 50 min.

Anticelulitidová masáž se skořicovým zábalem

Jedná se o velmi účinnou masáž v boji proti tzv. pomerančové kůži. Dále příznivě působí při bolestech nohou, při formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Napomáhá odvádění nežádoucích látek ven z těla pomocí skořicového oleje a tlakového zábalu. Nedoporučuje se: v těhotenství, při křečových žilách a zánětech žil, přecitlivělosti na skořici, nádorových onemocněních, krvácení a horečce, onemocnění srdce

Cena 900 Kč / 50 min.

Havajská masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je především výbornou relaxací. Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu, stres, ale i nespavost, uvolňují ztuhlé svaly, bloky a křeče. Tato masáž uleví od bolestí v kloubech a vazivech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému a tím působí i proti celulitidě. Nedoporučuje se: při menstruaci, srdečních onemocněních, těhotenství, méně než 1 hodinu po jídle.

Cena 1.000 Kč / 50 min. Cena 1.400 Kč / 90 min.

Speciální nabídky

Gourmet & Art

Gourmet & Art

Rezervujte si pobytový balíček pro milovníky skvělého jídla a umění!

Čeká na Vás gastronomický zážitek v podobě 4chodového degustačního menu s...

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Za jednu noc si tolik neodpočinete. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé slevy při pobytu na více nocí. Rezervujte si pobyt na 2 noci a získejtu slevu 20% z ceny...

Zaplaťte ihned a ušetřete

Zaplaťte ihned a ušetřete

Nenechte si ujít možnost slevy za včasnou úhradu Vaší rezervace. Stačí při objednávce nechat autorizovat svou platební kartu a uhradit tak ihned celou částku. Při volbě...

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.