Wellness

Garance nejnižší ceny
Wellness

Otevřeno
Po – Ne: 10:00 – 22:00 hod.

Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou je ideálním místem pro Váš pobyt v jižních Čechách zaměřený na wellness a relax. Užijte si naše hotelové relaxační a wellness centrum. Čeká Vás sauna, infrasauna, vířivka a bazén s protiproudem (2,5x5m). Rovněž Vám doporučujeme vyzkoušet některou z klasických či exotických masáží z naší nabídky.

Jako naši hoteloví hosté, ať už ubytováni v hotelu nebo depandanci, máte vstup do relaxačního centra na 1 hodinu v rámci pobytu zdarma. Hodinu je nutné předem rezervovat.

Cena pro hotelové hosty za každou další hodinu


  • Dospělá osoba 100 Kč
  • Děti od 3 do 12 let 60 Kč
  • Děti do 3 let zdarma v doprovodu rodičů

Vyberte si masáž

Klasická thajská olejová masáž

Tlaková a bodová masáž celého těla. Tato masáž se nezaměřuje pouze na svaly, ale na celkové fyzické a psychické uvolnění a protažení. Thajská masáž působí preventivně a léčivě při mnoha chorobách. Stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje zablokovanou energii. Nedoporučuje se: při menstruaci, srdečních onemocněních, těhotenství, méně než 1 hodinu po jídle

Cena 450 Kč / 25 min. Cena 750 Kč / 50 min.

Klasická regenerační a rekondiční masáž

Tato masáž polaská a uvolní Vaše napjaté svaly a zlepší tělní metabolismus. Působí na tělo relaxačně, antistresově a uklidňuje mysl. Nedoporučuje se: při nachlazení, zánětech, problémech se srdcem a tlakem, cukrovce a epilepsii

Cena 400 Kč / 25 min. Cena 700 Kč / 50 min.

Thajská masáž nohou

Jedná se o prastarou harmonizační metodu nejrozšířenější v Thajsku. Pracuje se při ní na energetických drahách chodidel (méně než jednu hodinu), které se podobají akupunktuře a rozvádějí životní energii do celého těla. Masáž má velmi uvolňující účinek a působí silně nejen fyziologicky ale i psychicky a antistresově. Je vysoce efektivní zejména při bolestech hlavy a migrénách, při artritidě, ischiasu, bolestech zad a kyčlí, při znecitlivění a paralýze dolních končetin apod.. Nedoporučuje se: při menstruaci, srdečních onemocněních, těhotenství, méně než 1 hodinu po jídle.

Cena 750 Kč / 50 min.

Čokoládová masáž se zábalem

Královna relaxačních masáží z naší nabídky! Tato masáž významně tonizuje a vyhlazuje pokožku, zabraňuje stárnutí. Pomáhá proti celulitidě. Čokoláda přináší pokožce velké množství vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů, blahodárně působí na krásu a dobrou náladu. Nedoporučuje se: při alergii na některou složku procedury, vysokém či nízkém krevním tlaku, kožních problémech, těhotenství, infekčních a onkologických onemocněních.

Cena 900 Kč / 50 min.

Medová masáž se zábalem

Med umí z páteře vytáhnout napětí způsobující bolesti zad. Masáž zbavuje tělo toxinů způsobem zvaným „pumpování". Je vhodná také při vyčerpání, stresu, bolestech hlavy a potížích se spánkem. Má kladný vliv na alergii, revmatismus, střevní a ženské obtíže a srdečně cévní onemocnění. Nedoporučuje se: při alergii na med, kožních onemocněních, otevřených ranách a těhotenství.

Cena 800 Kč / 50 min.

Anticelulitidová masáž se skořicovým zábalem

Jedná se o velmi účinnou masáž v boji proti tzv. pomerančové kůži. Dále příznivě působí při bolestech nohou, při formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Napomáhá odvádění nežádoucích látek ven z těla pomocí skořicového oleje a tlakového zábalu. Nedoporučuje se: v těhotenství, při křečových žilách a zánětech žil, přecitlivělosti na skořici, nádorových onemocněních, krvácení a horečce, onemocnění srdce

Cena 900 Kč / 50 min.

Havajská masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je především výbornou relaxací. Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu, stres, ale i nespavost, uvolňují ztuhlé svaly, bloky a křeče. Tato masáž uleví od bolestí v kloubech a vazivech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému a tím působí i proti celulitidě. Nedoporučuje se: při menstruaci, srdečních onemocněních, těhotenství, méně než 1 hodinu po jídle.

Cena 1.000 Kč / 50 min. Cena 1.400 Kč / 90 min.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.