Galerie Knížecí Dvůr

Garance nejnižší ceny

Tzv. "přes ulici" našeho hotelu můžete navštívit Galerii Knížecí dvůr, která doposud představila více než 90 samostatných autorských výstav a mnoho kolektivních výstav předních českých autorů.

Galerie od roku 2001 prezentuje především díla špičkových českých výtvarníků. Vystavoval zde například Adolf Born, Marta Tabery, Kristian Kodet, Vladimír Komárek, Tono Stano a mnoho dalších. 

Kromě obrazů a kreseb v galerii najdete také grafiku, keramiku, plastiku, koláže, umělecké fotografie, ale i krajku, textil nebo knižní vazbu. Ke každé výstavě se pořádají vernisáže, konají se zde i koncerty, módní přehlídky nebo jarmarky.

GALERIE - otevírací doba
po – pá … 10 – 16 hod
so a ne … 12 – 16 hod

Pokud máte rádi vernisáže a výstavy, určitě si nenechte ujít návštěvu této galerie. Nachází se hned vedle našeho hotelu, takže to k ní při ubytování u nás nebudete mít daleko.

V blízkosti hotelu je také ZOO Ohrada, státní zámek Hluboká, zámecký park i golfové hřiště.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.