Speciální nabídky

Garance nejnižší ceny

Chystáte-li se k ubytování v Hotelu Podhrad nebo Depandanci Knížecí Dvůr, vyberte si některý z našich tématických a zvýhodněných balíčku. Ať už jde o relax, výročí nebo golf, z nabídky si určitě vyberete. Možnost parkování a WiFi je pro naše hosty vždy zdarma. 

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Za jednu noc si tolik neodpočinete. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé slevy při pobytu na více nocí. Rezervujte si pobyt na 2 noci a získejtu slevu 15% z ceny ubytování. Při pobytu od 3 a více nocí můžete využít slevu 20%.

Zaplaťte ihned a ušetřete

Nenechte si ujít možnost slevy za včasnou úhradu Vaší rezervace. Stačí při objednávce nechat autorizovat svou platební kartu a uhradit tak ihned celou částku. Při volbě okamžité platby Vám bude sleva okamžitě odečtena z celkové ceny a částka se následně odečte z Vaší karty. Nemusíte dál již nic řešit ani hlídat a ještě ušetříte.

Golfové balíčky

Máte rádi golf? Golfové hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, v současné době má rozlohu 68ha a je zde jak 18 jamek, tak 9 veřejných jamek a samozřejmě i velký driving range, chipping a putting green. Golfové hřiště v Hluboké patří k těm nejotevřenějším v Čechách. Od roku 2006 průběžně probíhá redesign hrací plochy, díky kterému se neustále zlepšuje zážitek ze hry. Hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, který je z mnoha míst na hřišti vidět a dodává tak na malebnosti zážitku.

Simply the Golf

Simply the Golf

Objednejte si golfový balíček, ve kterém obdržíte 1 žeton na driving range, 1 volný green fee. V ceně balíčku je rovnou zahrnuto ubytování na 1 noc v hradním nebo knížecím pokoji, bohatá snídaně formou bufetu a volný vstup na hodinu do hotelového wellness centra. Parkování a internet zdarma jsou samozřejmostí.

Cena od 1.840 Kč za osobu

Víkendový golf

Víkendový golf

V ceně balíčku je zahrnuto ubytování na 2 noci s bohatou snídaní v knížecím nebo hradním pokoji, 1x večeře o tříchodovém sezonním menu v hotelové restauraci a volný vstup na 1 hodinu do hotelového wellness centra. Dále od nás na osobu obdržíte 2x volné Green Fee (víkendové dny) a 2x žeton na driving range. Parkování a WiFi internet jsou zdarma.

Cena od 3.770 Kč/osoba

Golfista a negolfista

Golfista a negolfista

Objednte si balíček pro golfistu s doprovodem a získejte ubytování na 2 noci v hradním nebo knížecím pokoji. Dále v ceně obdržíte večeři pro dva o 3 chodech v restauraci hotelu Podhrad, volný vstup na 1 hodinu pro oba do hotelového wellness centra, klasickou 50minutovou masáž pro jednoho a 1 vstupenku dle výběru do zámku Hluboká nebo do místní Zoo. Golfista obdrží 2 volné Green Fee a 2 žetony na driving range. Parkování a WiFi internet jsou v ceně pobytu.

Cena od 5.520 Kč / 2 osoby
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.