Speciální nabídky

Garance nejnižší ceny

Chystáte-li se k ubytování v Hotelu Podhrad nebo Depandanci Knížecí Dvůr, vyberte si některý z našich tématických a zvýhodněných balíčku. Ať už jde o relax, výročí nebo golf, z nabídky si určitě vyberete. Možnost parkování a WiFi je pro naše hosty vždy zdarma. 

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Za jednu noc si tolik neodpočinete. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé slevy při pobytu na více nocí. Rezervujte si pobyt na 2 noci a získejtu slevu 20% z ceny ubytování. Při pobytu od 3 a více nocí můžete využít slevu 30%.

Zaplaťte ihned a ušetřete

Zaplaťte ihned a ušetřete

Nenechte si ujít možnost slevy za včasnou úhradu Vaší rezervace. Stačí při objednávce nechat autorizovat svou platební kartu a uhradit tak ihned celou částku. Při volbě okamžité platby Vám bude sleva okamžitě odečtena z celkové ceny a částka se následně odečte z Vaší karty. Nemusíte dál již nic řešit ani hlídat a ještě ušetříte.

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Připravili jsme pro Vás rozmanité pobytové balíčky pro každou příležitost. Upřednostňujete dovolenou s aktivním odpočinkem, raději relaxujete ve wellness centru, nebo chcete jen oslavit významnou událost ve Vašem životě? Stačí si vybrat některý z našich zvýhodněných pobytových balíčků.

Netradiční zážitek

Netradiční zážitek
Chcete svou drahou polovičku překvapit netradičním zážitkem?

Chcete originálně a romanticky požádat svou drahou o ruku, nebo ji překvapit k výročí seznámení či narozenin tak, jak to ještě před Vámi nikdo neučinil? Právě pro Vás jsme připravili třídenní pobyt plný romantiky a překvapení v netradičním prostředí. Zařídíme pro Vás originální moment předání zásnubního prstýnku či originálního dárku v exklusivním prostředí a v soukromí naší krásné zoologické zahrady Ohrada v Hluboké nad Vltavou. V ceně balíčku je zahrnuto ubytování pro 2 osoby na 2 noci a vybraný pokoj pro Vás navíc vyzdobíme lístky růží. Čekají Vás bohaté snídaně formou bufetu, láhev sektu na Váš pokoj nebo soukromá večerní prohlídka místní ZOO. V restauraci vám budeme servírovat večeři o tříchodovém menu, k jedné večeři obdržíte navíc láhev zdarma. Dále je v ceně balíčku zahrnuta projížďka kočárem, 50 minutová masáž pro oba dle vlastního výběru a jednorázový volný vstup do hotelového wellness centra. Na závěr pobytu Vám předáme památeční fotografii. V případě zájmu Vám rádi umožníme a pomůžeme přichystat překvapení pro Vaši drahou polovičku, ať už předání zásnubního prstenu či dárku originálním způsobem. Tento pobytový balíček lze rezervovat pouze od 1.4. do 31.10.

Cena od 4.450 Kč za osobu

Golfové balíčky

Golfové balíčky

Máte rádi golf? Golfové hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, v současné době má rozlohu 68ha a je zde jak 18 jamek, tak 9 veřejných jamek a samozřejmě i velký driving range, chipping a putting green. Golfové hřiště v Hluboké patří k těm nejotevřenějším v Čechách. Od roku 2006 průběžně probíhá redesign hrací plochy, díky kterému se neustále zlepšuje zážitek ze hry. Hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, který je z mnoha míst na hřišti vidět a dodává tak na malebnosti zážitku.

Simply the Golf

Simply the Golf
Simply the Golf

Objednejte si golfový balíček, ve kterém obdržíte 1 žeton na driving range, 1 volný green fee. V ceně balíčku je rovnou zahrnuto ubytování na 1 noc v hradním nebo knížecím pokoji, bohatá snídaně formou bufetu a volný vstup na hodinu do hotelového wellness centra. Parkování a internet zdarma jsou samozřejmostí.

Cena od 1.840 Kč za osobu

Víkendový golf

Víkendový golf
Víkendový golf

V ceně balíčku je zahrnuto ubytování na 2 noci s bohatou snídaní v knížecím nebo hradním pokoji, 1x večeře o tříchodovém sezonním menu v hotelové restauraci a volný vstup na 1 hodinu do hotelového wellness centra. Dále od nás na osobu obdržíte 2x volné Green Fee (víkendové dny) a 2x žeton na driving range. Parkování a WiFi internet jsou zdarma.

Cena od 3.770 Kč/osoba

Golfista a negolfista

Golfista a negolfista
Golfista a negolfista

Objednte si balíček pro golfistu s doprovodem a získejte ubytování na 2 noci v hradním nebo knížecím pokoji. Dále v ceně obdržíte večeři pro dva o 3 chodech v restauraci hotelu Podhrad, volný vstup na 1 hodinu pro oba do hotelového wellness centra, klasickou 50minutovou masáž pro jednoho a 1 vstupenku dle výběru do zámku Hluboká nebo do místní Zoo. Golfista obdrží 2 volné Green Fee a 2 žetony na driving range. Parkování a WiFi internet jsou v ceně pobytu.

Cena od 5.520 Kč / 2 osoby
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.