Restaurace

Garance nejnižší ceny
Tripadvisor
Top restaurace
v Hluboké nad Vltavou
Klimatizace
Veškeré prostory jsou
klimatizovány
Salónek
Oslavy, školení,
společenské akce
Venkovní terasa
K dispozici za hezkého
počasí
Restaurace a bar

Otevřeno
11:00 – 23:00 hod.

Stylová restaurace hotelu Podhrad Vám dopřeje to nejlepší z české kuchyně, místní i národní speciality, které vychází z lidových i kulinářských tradic. Skvělý gastronomický zážitek můžete podtrhnout výběrem z nejkvalitnějších vín z vyhlášených oblastí. V naší vinotéce najdete nejen francouzská vína, ale i z vinic v Itálii, Španělsku, Rakousku, ale samozřejmě i z Čech a Moravy.

K restauraci můžete využít i prostředí salonku a lobby baru. Veškeré prostory jsou klimatizovány. V roce 2012 byla naše restaurace s doporučením uvedena v Maurerově výběru Grand-Restaurant.

Pro chvíle odpočinku je Vám k dispozici venkovní terasa, která nabízí výhled na historický kostel sv. Jana Nepomuckého v centru města.

O Vaše příjemné chvíle strávené u nás se postará kolektiv plný profesionálů.

Snídaně

Otevřeno
7:00 – 10:00 hod.

Snídaně podáváme formu samoobslužného bufetu v době od 7:00 do 10:00 hodin v hotelové restauraci. Snídaňové menu je koncipované opravdu pro každého. Vybrat si můžete z nabídky sýrů, uzenin, pomazánek, ovoce, zeleniny, jogurtů, několika druhů pečiva a samozřejmě teplých i studených nápojů.

 

Firemní akce

Pokud hledáte klidné místo s širokou možností vyžití pro velkou skupinu osob, navíc v krásném prostředí a se skvělým servisem, pak jste tu správně. K dispozici je Vám až 70 pokojů, malý i velký konferenční sál, které jsou oba vybaveny...

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.