Restaurace

Garance nejnižší ceny
Restaurace a bar

Otevřeno
11:00 – 23:00 hod.

Stylová restaurace hotelu Podhrad Vám dopřeje to nejlepší z české kuchyně, místní i národní speciality, které vychází z lidových i kulinářských tradic. Skvělý gastronomický zážitek můžete podtrhnout výběrem z nejkvalitnějších vín z vyhlášených oblastí. V naší enotéce najdete nejen francouzká vína, ale i z vinic v Austrálii, Španělsku, Portugalsku, Itálii a dalších koutů světa, ale samozřejmě i z Čech a Moravy.

K restauraci můžete využít i prostředí salonku a lobby baru. Veškeré prostory jsou klimatizovány. V roce 2012 byla naše restaurace s doporučením uvedena v Maurerově výběru Grand-Restaurant.

Pro chvíle odpočinku je Vám k dispozici venkovní terasa, která nabízí výhled na historický kostel sv. Jana Nepomuckého v centru města.

O Vaše příjemné chvíle strávené u nás se postará kolektiv plný profesionálů.

Snídaně

Otevřeno
7:00 – 10:00 hod.

Snídaně podáváme formu samoobslužného bufetu v době od 7:00 do 10:00 hodin v hotelové restauraci. Snídaňové menu je koncipované opravdu pro každého. Vybrat si můžete z nabídky sýrů, uzenin, pomazánek, ovoce, zeleniny, jogurtů, několika druhů pečiva a samozřejmě teplých i studených nápojů.

 

Speciální nabídky

Valentýnský pobytový balíček pro dva

Valentýnský pobytový balíček pro dva

Užijte si pobyt se vším, co k tomu patří - prohlídka překrásného zámku, romantické večeře ve dvou či odpočinek v hotelovém wellness.

Akční wellness balíček

Akční wellness balíček

Využijte spoustu nadstandardních výhod za běžnou cenu a objednejte si balíček plný komfortu, relaxu a odpočinku. Nabídku je možné využít do pouze 31. března.

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Zůstaňte déle, zaplaťte méně

Za jednu noc si tolik neodpočinete. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé slevy při pobytu na více nocí. Rezervujte si pobyt na 2 noci a získejtu slevu 20% z ceny...

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.