Restaurace

Garance nejnižší ceny
Restaurace a bar

Otevřeno
11:00 – 23:00 hod.

Stylová restaurace hotelu Podhrad Vám dopřeje to nejlepší z české kuchyně, místní i národní speciality, které vychází z lidových i kulinářských tradic. Skvělý gastronomický zážitek můžete podtrhnout výběrem z nejkvalitnějších vín z vyhlášených oblastí. V naší enotéce najdete nejen francouzká vína, ale i z vinic v Austrálii, Španělsku, Portugalsku, Itálii a dalších koutů světa, ale samozřejmě i z Čech a Moravy.

K restauraci můžete využít i prostředí salonku a lobby baru. Veškeré prostory jsou klimatizovány. V roce 2012 byla naše restaurace s doporučením uvedena v Maurerově výběru Grand-Restaurant.

Pro chvíle odpočinku je Vám k dispozici venkovní terasa, která nabízí výhled na historický kostel sv. Jana Nepomuckého v centru města.

O Vaše příjemné chvíle strávené u nás se postará kolektiv plný profesionálů.

Snídaně

Otevřeno
7:00 – 10:00 hod.

Snídaně podáváme formu samoobslužného bufetu v době od 7:00 do 10:00 hodin v hotelové restauraci. Snídaňové menu je koncipované opravdu pro každého. Vybrat si můžete z nabídky sýrů, uzenin, pomazánek, ovoce, zeleniny, jogurtů, několika druhů pečiva a samozřejmě teplých i studených nápojů.

 

Speciální nabídky

Advent pod zámkem Hluboká

Advent pod zámkem Hluboká

Podzámčí a zámecké okolí se v Hluboké nad Vltavou přemění v andělskou podívanou. Během adventních víkendů ožije mnoho míst po městě, kdy se čeká i příchod andělů. Přijeďte...

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Připravili jsme pro Vás rozmanité pobytové balíčky pro každou příležitost. Upřednostňujete dovolenou s aktivním odpočinkem, raději relaxujete ve wellness centru, nebo...

Golfové balíčky

Golfové balíčky

Máte rádi golf? Golfové hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, v současné době má rozlohu 68ha a je zde jak 18 jamek, tak 9 veřejných jamek a samozřejmě i velký driving...

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.